Bezpłatne treningi do biegu Wrocław Business Run 2017!

01.08.2017

Udostępnij

Biegnij we Wrocław Business Run, trenuj z Fitness Academy!

Zapraszamy na bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w trzeciej edycji Wrocław Business Run. Treningi będą odbywały się w każdą środę sierpnia, zawsze o godzinie 18:30 i trwać będą 1,5 godz. Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy z Fitness Academy - Paweł Matner i Jakub Kazuła.

Spotykamy się w każdą środę do biegu pod wrocławską Iglicą, w przepięknej okolic Hali stulecia.

opis

Treningi otwarte są dla wszystkich zainteresowanych i odbywać się będą aż do samego biegu. Pamiętajcie, że w ich trakcie wykonane zostaną zdjęcia, które mogą znaleźć się np. na naszym Facebooku.

Treningi poprowadzą:

opisPaweł Matner Mgr Fizjoterapii, trener biegania, trener przygotowania motorycznego, biegacz długodystansowy z bogatym doświadczeniem i medalem Mistrzostw Polski. Jego wykształcenie razem z doświadczeniem i pasją przekładają się na zdrowy trening, a bieganie bez kontuzji. A wszystko to z uśmiechem na twarzy.

✔ Opis współpracy Pawła z zawodnikami znajdziecie Państwo w majowym wydaniu Runner's World - największym magazynie na świecie dla biegaczy.

Bieganie ma wiele wymiarów. Wymiar sportowy, pedagogiczny, społeczny, zdrowotny i wiele, wiele innych. Dla Pawła bieganie to coś, bez czego nie mógłbym już chyba żyć, więc doskonale rozumiem każdego biegacza. Aczkolwiek bieganie to dla niego pomoc. Pomoc w realizacji marzeń. Zdobywając wiedzę na studiach zrozumiał, jak ważne jest holistyczne podejście do podopiecznego. Tylko całościowa analiza pozwala dobrać odpowiednie środki, aby bezpiecznie i zdrowo osiągnąć zamierzony cel.

opisJakub Kazuła Pracę w klubie Fitness Academy Stare Miasto dzieli ze studiowaniem na AWF'ie we Wrocławiu i codziennymi treningami. Swoją przygodę ze sportem rozpoczynał w 2008 roku od siatkówki. Najlepsze momenty kariery przeżył grając w Skrze Bełchatów, z którą wywalczył Vicemistrzostwo Polski (2015). Po odniesieniu sukcesu w grach zepłowych, postanowił spróbować swoich sił w sporcie indywidualnym.

Aktualnie regularnie startuje w najtrudniejszych biegach w Europie z serii Spartan Race czy Runmageddon.W 2017 roku zdobył kwalifikację na Mistrzostwa Świata w Biegach Przeszkodowych, które są głównym celem jego przygotowań.

Determinacja i chęć przekraczania kolejnych granic swoich możliwości sprawiły, że Kuba zaczął przekładać to na pracę z klientem, starając się dostrzec jego najlepsze cechy i pracując nad słabymi punktami. We współpracy z nim możesz liczyć przede wszystkim na poprawę kondycji, wytrzymałości siłowej, oraz wyników sportowych. Kuba kładzie ogromny nacisk na bezpieczne trenowanie bez kontuzji. We wspólnych treningach nie zabraknie taśm, rolerów, piłeczek i innych gadżetów. Nowatorskie podejście, niestandardowa baza ćwiczeń i maksymalizacja efektów – na to możesz liczyć we współpracy z Kubą.

Pamiętajcie o dobrym przygotowaniu do biegu, oto rady trenerów! Czyli o czym trzeba pamiętać!

  1. Na zbiórce stawcie się już w odpowiednim stroju, takim który pozwoli Wam swobodnie biegać.

  2. Koniecznie weźcie ze sobą wodę.

  3. Posiłek zjedzcie najpóźniej 2-3 godziny przed treningiem.

  4. Osoby z kontuzjami, chorobami: zgłoście mi to proszę przed treningiem, celem konsultacji.

  5. NAJWAŻNIEJSZE, nie zapomnijcie o motywacji i uśmiechu.

Jak to mawiają ruch to zdrowie, więc życzymy Wam dużo zdrowia i ruchu.

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Patronat honorowy