Dla mediów

Informacje prasowe

2018.01.18

Zakończył się pierwszy w Polsce obóz parasnowboardowy. Organizatorzy zwracają uwagę na rolę sportu w integracji i aktywizacji niepełnosprawnych

Nauka jazdy na snowboardzie pod okiem profesjonalnych trenerów, konsultacje z fizjoterapeutą i protetykiem, a do tego integracja i świetna zabawa na stoku – na to wszystko mogli liczyć uczestnicy pierwszego w Polsce obozu parasnowboardowego, który odbył się w drugim tygodniu stycznia w Szczyrku. Organizator Adaptive Snow Camp 2018 – Fundacja Poland Business Run – zwraca uwagę na istotną rolę sportu w aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Podsumowanie obozu parasnowboardowego

2018.01.18

Pomóż nam otworzyć Centrum Rehabilitacji

Postanowiliśmy zrobić kolejny krok w przód i otworzyć miejsce wyjątkowe - Centrum Rehabilitacji Poland Business Run. Jest to możliwe dzięki naszemu partnerowi – grupie Buma, od którego nieodpłatnie otrzymaliśmy dwa przestronne lokale.

Centrum Rehabilitacji Poland Business Run

2017.12.06

Pierwszy obóz parasnowboardowy w Polsce

Dwanaście osób weźmie udział w Adaptive Snow Camp – pierwszym w Polsce obozie snowboardowym dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Jego organizacją zajmie się Fundacja Poland Business Run we współpracy z ParaSnowboard Poland. Adaptive Snow Camp odbędzie się w terminie 7-13 stycznia 2018 w Szczyrku.

Obóz parasnowboardowy

Inicjatorzy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy